Zaloguj się za pomocą konta społecznościowego

×

Nie znalazłaś swojego idealnego płaszcza? rozmiaru? koloru? Zadzwoń do nas 606-564-101.

O nas

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem w zakresie produkcji odzieży. Istniejemy już od 1998 roku. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu produkty gwarantujące najwyższą jakość. Firma cieszy się szerokim uznaniem na rynku krajowym, a współpraca z wiodącymi producentami materiałów we Włoszech, owocuje niepowtarzalną produkcją okryć wierzchnich na każdą porę roku. Stosujemy szeroką gamę modeli, rozmiarów oraz kolorów.

Nasza odzież wyraźnie wyróżnia się na tle innych marek odzieżowych. Wszystko za sprawą unikalnego looku, który jest odpowiedzią na modowe potrzeby naszych klientek. Połączenie oryginalnych i niebanalnych fasonów z modową klasyką sprawia, że w bogatym asortymencie naszej odzieży każda miłośniczka mody znajdzie coś co odpowiada jej preferencjom. Niepowetowaną zaletą odzieży RELIS jest też staranne wykonanie, dbałość o każdy szczegół oraz profesjonalizm, idący w parze z niebywałym wyczuciem estetyki, które to wpływają na każdy etap produkcji naszej odzieży.

6 powodów współpracy z Nami

1. Używane przez Nas tkaniny odpowiadają międzynarodowym standardom i normom bezpieczeństwa środowiskowego, dzięki czemu możesz być pewny jakości Naszych produktów.

2. Dzięki Naszemu personelowi projektantów publikujemy dwa razy w roku aktualną, autorską kolekcję.

3. Posiadamy własny zakład produkcyjny w Bielawie w województwie dolnośląskim, gdzie szybko zszywamy kolekcję i dostarczamy ją do Naszego magazynu.

4. Prowadzimy transport towarów do miejsca przeznaczenia.

5. Indywidualne podejście do każdego klienta, elastyczne warunki współpracy.

6. Nasze modele to kwintesencja codziennej elegancji. Spełniają oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających kobiet.

info relis kontakt